Batalion dowodzenia IWsp SZ
Wręczenie pucharów i medali
16.05.2018
Uhonorowanie zwycięzców mistrzostw batalionu dowodzenia IWsp SZ

W dniu 14.05.2018 r. Dowódca batalionu dowodzenia IWsp SZ wz. mjr Robert GOŁĄB wręczył puchary, medale i dyplomy po zorganizowanych w batalionie dowodzenia IWsp SZ zawodach w piłce halowej, koszykówce oraz zawodach strzeleckich. W wyniku przeprowadzonej rywalizacji w koszykówce miejsca na podium zdobyli: I miejsce - kompania ochrony i regulacji ruchu, II miejsce - sztab, III miejsce kompania logistyczna. W wyniku przeprowadzonej rywalizacji w piłce halowej miejsca na podium zdobyli: I miejsce - kompania transportowa, II miejsce - sztab, III miejsce - kompania ochrony i regulacji ruchu. W wyniku przeprowadzonej rywalizacji w strzelaniu z PW pododdziały zdobyły następujące miejsca: I miejsce - kompania transportowa, II miejsce - sztab, III miejsce - kompania łączności. W wyniku przeprowadzonej rywalizacji w strzelaniu z kbk pododdziały zdobyły następujące miejsca: I miejsce - kompania łączności, II miejsce - kompania transportowa, III miejsce - kompania ochrony i regulacji ruchu. W wyniku przeprowadzonej rywalizacji w biegach przełajowych w LPKiW Myślęcinek klasyfikacja indywidualna i drużynowa przedstawia się następująco : Bieg 3000 m-kobiet: I miejsce - st. szer. Czesława LUDIAN-STANNY, II miejsce - st. szer. Karolina DEPKA-PRONDZIŃSKA. Bieg 3000 m-żołnierze do 35 lat: I miejsce - st. szer. Michał KONWIŃSKI, II miejsce - st. szer. Jarosław WOŹNICA. Bieg 3000 m-żołnierze pow. 35 lat: I miejsce - st. kpr. Jacek KASPEROWICZ, II miejsce - szer. Marcin GÓRECKI, III miejsce - st. chor. Dariusz WIECZOREK. Bieg 8000 m-żołnierze do 35 lat: I miejsce - st. szer. Leszek SZOSTEK, II miejsce - st. szer. Marcin MADURAJSKI, III miejsce - st. szer. Adam KLOSKOWSKI. Bieg 8000 m-żołnierze pow. 35 lat: I miejsce - kpr. Mariusz PILACHOWSKI, II miejsce - plut. Krzysztof CYBUL. Drużynowo: I miejsce - kompania logistyczna, II miejsce - kompania ochrony i regulacji ruchu, III miejsce - kompania łączności.